Autorzy projektu

Instytut HR

Firma Instytut HR powstała w 2005 roku. Założycielem i opiekunem merytorycznym większości projektów jest Ewa Gordziej – Niewczyk. Psycholog biznesu, trener, wykładowca akademicki, specjalista HR.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

W ciągu kilku lat istnienia przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób. Firma była partnerem i podwykonawcą w licznych projektach szkoleniowych i doradczych.

Nasza strona to: instytut-hr.pl

 

Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”

Każdy jest absolwentem bez względu na to, kto udzielał lekcji: życie czy profesor. Wspieramy – bez względu na wiek – szukających (lepszej) pracy, freelancerów i wolontariuszy w zdobywaniu i doskonaleniu umiejętności osobistych i kompetencji zawodowych.

Nasza strona to absolwencinawalizkach.pl.

Nasze stowarzyszenie powstało w 2009 roku. Nasze działania dotyczą głównie organizacji szkoleń z zakresu umiejętności osobistych, marketingu, Microsoft Excel, nowych technologii, WordPressa.

Największym wydarzeniem szkoleniowym jest Noc Szkoleń. Jest to ogólnopolskie wydarzenie, podczas którego setki osób w wielu miastach Polski tego samego dnia bierze udział w szkoleniach po zachodzie Słońca. Więcej informacji na nocszkolen.pl.

Ponadto jesteśmy twórcami dwóch platform:

nojobnofun.pl – gdzie stworzysz swoje e-CV, portfolio, voice-CV, wizytówkę i e-sklep w formie personalnej strony internetowej

eventon.click – gdzie stworzysz stronę swojego wydarzenia i zaczniesz sprzedawać bilety online, aplikacja do zarządzania uczestnikami i płatnościami